VIDEO/ Plas humori te Tirana, shihni si kërcasin shpullat përpara ndeshjes me Kukësin

Tirana do të luajë ndeshjen e saj ndaj Kukësit sot në orën 13:45 në stadiumin “Arena Egnatia”, e vlefshme për javën e 27-të të Kategorisë Superiore, e përkthyer ndryshe si java e fundit e fazës së tretë.

TIR 1

Lojtarët bardheblu, Ardit Toli, Realf Zhivanaj, Enes Kuka dhe Visar Bekaj kanë bërë një lojë në rrjetet sociale.

Ata po luanin një lojë ku nëse dikush i shfaqej një kombëtare e vogël ose jo favorite në fytyrën e tyre atëherë do të pësonin shpullat e shokëve.

Një moment humori ku nuk kanë munguar dhe batutat.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.