VIDEO/ Plas sherri në fundin e ndeshjes, Obanor godet me stil “kung-fu” futbollistin e VllaznisëNjë rast i paprecedentë është regjistruar në fundin e ndeshjes mes Vllaznisë dhe Laçit.

bandicam 2021-04-14 17-57-09-040

Pas përfundimit të ndeshjes, mbrojtësi i kurbinasve, Onur Obanor nuk e kanë mbajtur nervat, teksa ka goditur me takë në trup Herald Markun e Vllaznisë. Një moment i vështirë, me futbollistin shkodran i cili mbeti i shtirë në fushë.

Mbrojtësi Obanor menjëherë është ndëshkuar me karton të kuq nga Juxhin Xhaja.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.