VIDEO/ Po festonte golin e skuadrës, futbollistit i ndodh e papritura nga tifozët

Nju Jork Siti fitoi ndaj Portlendit në finalen e kupës së MLS me rezultatin 1-2. Përtej fitores ajo që bëri bujë në rrjetet sociale ishte një incident me një prej lojtarëve.

nju jork siti

Në pjesën e parë kur Nju Jork Siti kishte  kaluar në avantazh, mesfushori Zhesus Medina u godit në kokë nga tifozët me një gotë birrë. Policia identifikoi dy autorët e ngjarjes dhe i arrestoi.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.