VIDEO/ Protesta e opozitës jashtë Gjykatës së Lartë, protestuesit bllokojnë rrugën, kaos trafiku në kryeqytet

video protesta e opozites jashte gjykates se larte protestuesit bllokojne rrugen kaos trafiku ne kryeqytet
video protesta e opozites jashte gjykates se larte protestuesit bllokojne rrugen kaos trafiku ne kryeqytet

Siç ishte paralajmëruar edhe më herët, ka nisur grumbullimi i protestuesve të opozitës në afërsi të Gjykatës së Lartë, ku do të mbahet gjyqi për vulën e PD.

Siç shihet edhe në pamjet e mëposhtme, protestuesit kanë nisur grumbullimin, e po ashtu duket se kanë bllokuar rrugën.

Si pasojë është krijuar trafik i rënduar në afërsi të Gjykatës. Nga ana tjetër, në këtë pikë ndodhen forca të shumta policie.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts