VIDEO/ Publikohen pamjet, Kristiano Ronaldo largohet nga qendra stërvitore e Juventusit


Kristiano Ronaldo ka ndarë rrugët me Juventusit. Ylli portugez do të nisë një aventurë të re, teksa Mançester Siti pritet të jetë destinacioni i radhës.

15329691328944

Sot CR7 është përshëndetur me shokët e skuadrës dhe ka lënë qendrën stërvitore, teksa nuk mori pjesë në seancën e ditës së sotme. Media e gazetarë të ndryshëm kanë publikuar edhe video nga momenti i largimit të Ronaldos nga qendra stërvitore e bardhezinjve “Continassa”.

Ronaldo2

Largimi i yllit portugez, ka shkaktuar një kolpo të madhe te klubi më i titulluar në Itali, teksa drejtuesit tashmë kanë nisur të mendojnë për pasardhësin e Ronaldos.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.