VIDEO/ Punonjësi i shkollës rreh me grushta 17-vjeçarin në autobus, pamjet bëjnë xhiron e botës

Në media është duke qarkulluar një video, ku shihet sesi një punonjës i një shkolle në Teksas dhunon brutalisht një 17-vjeçar në autobus. Ngjarja ka ndodhur në autobusin e shkollës, teksa fëmijët e tjerë po shikonin skenën të tmerruar.

A Texas high school employee ëas captured on a disturbing video brutally assaulting a 17-year-old foster care student on a school bus on Thursday, according to reports. He ëas fired.

Sulmi, shkaqet e të cilit ende nuk dihen, ndodhi të enjten e kaluar në Conroe, Teksas, vetëm një ditë pasi nxënësit u kthyen në shkolla, sipas një raporti të Daily Mail.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts