VIDEO/ Rama nxjerr pamjet nga Porto Romano, si duket Ekoparku i Madh i Durrësit


Puna pĂ«r Ekoparkun e Madh tĂ« DurrĂ«sit Ă«shtĂ« drejt fundit. Kryeministri Edi Rama ka publikuar kĂ«tĂ« mĂ«ngjes pamjet, se si duket ajo qĂ« deri dje ka qenĂ« ‘vatra e plehrave nĂ« Porto Romano’.

“MIRËMËNGJES 😊
dhe me transformimin qĂ« vijon mbi vatrĂ«n e deridjeshme kanceroze tĂ« plehrave nĂ« Porto Romano, ku po shkon drejt fundit puna pĂ«r Ekoparkun e Madh tĂ« DurrĂ«sit, ju uroj njĂ« fundjavĂ« tĂ« mbarĂ«â€, shkruan Rama.

porto romano1 porto romano2 porto romano3 porto romano4

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *