VIDEO/ Rama uron Krishtlindjen me këto pamje: Në këtë ditë të bekuar paqeje, reflektimi dhe shprese









Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video-kolazh me disa nga momentet që kanë shënjuar vitin që po lëmë pas, me mesazhin e urimit të festës së Krishtlindjes këtë 25 dhjetor 2021.

“MIRËMËNGJES, në këtë ditë të bekuar paqeje, pushimi, reflektimi dhe shprese”, shkruan Rama.

Ja video:

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.