VIDEO/ Reali fiton të parën me përmbysje, e zgjidh për pak sekonda zëvendësimi gjenial i Ançelotit


Real Madrid ka fituar ndeshjen e parë në kampionat, duke triumfuar me shifrat 2-1 përballë Almerias në transfertë. Një fitore jo edhe aq e thjeshtë, pasi erdhi vetëm falë një përmbysje në pjesën e dytë të sfidës dhe një gjenialiteti të Ançelotit.

imageALMERIA 1-2 REAL MADRID
Ramazani 7’ / Lukas 61′, Alaba 75′

GOLI I ALABA

GOLI I LUKAS

GOLI I RAMAZANIT

FORMACIONET ZYRTARE:

saf

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.