VIDEO/ Rekrutët e Putinit ‘harrojnë’ luftën me ukrainasit, sherr me njëri-tjetrin pasi u dehën në kampin stërvitor

Një grup i rekrutëve rusë të Vladimir Putinit është filmuar duke u rrahur në gjendje të dehur me njëri-tjetrin në një përleshje në një kamp stërvitor përpara dislokimit të tyre në fushat e betejës në Ukrainë.

Një video e pazakontë e zbuluar së fundmi nga Daily Mail shfaq ushtarët rusë ‘të dehur’ që godasin njëri-tjetrin, ndërsa në pamje dallohen që përfunduan pa ndjenja në dysheme gjatë përleshjes në kampin e Yurgas në Siberi.

Videoja tregon më pas policinë ushtarake të Putinit duke tërhequr zvarrë trupat e pandërgjegjshëm të rekrutëv nga skena e përleshjes së përgjakshme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts