VIDEO/ Reshje të dendura shiu gjatë natës, rrëshqitje dherash në Tepelenë

video reshje te dendura shiu gjate nates rreshqitje dherash ne tepelene
video reshje te dendura shiu gjate nates rreshqitje dherash ne tepelene

Pas reshjeve të dendura të shiut gjatë natës, në Tepelenë janë regjistruar rrëshqitje dheu. Rrëshqitja ka ndodhur në vendin e njohur si Shkalla e zezë.

Gazetarja Brikena Metaj raporton për BalkanWeb se po punohet për pastrimin e rrugës.

Aktualisht i kalueshme për automjetet është vetëm një kah i rrugës.
[embedded content]
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts