Video/ Reshje të dendura shiu në Laç, përmbyten disa akse rrugore

video reshje te dendura shiu ne lac permbyten disa akse rrugore
video reshje te dendura shiu ne lac permbyten disa akse rrugore

Reshje të dendura shiu janë regjistruar gjatë gjithë ditë së sotme në Laç.

Intensiteti i lartë i reshjeve të shiut këtë pasdite ka bërë që rrugët kryesore të qytetit të Laçit të përmbyten.

Përroi që përshkon qendrën e qytetit doli nga shtrati, por pa shkaktuar dëme në biznese apo banesa.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts