VIDEO/ Reshjet përmbysin rrugët e Durrësit, trafik i rënduar. Ja pamjet

Pamjet që shihni vijnë nga Durrësi, atje ku ka probleme në disa akse rrugore. Si pasojë e reshjeve të dendura të shiut, disa rrugë janë përmbytur, duke sjellë kaos dhe trafik.

Siç shihet nga pamjet e siguruara për BalkanWeb nga gazetarja Klodjana Haxhiaj, në rrugë është e pamundur të kalohet, ndërsa disa qytetarë detyrohen të kalojnë përmes ujit për të çuar fëmijët e tyre në kopshte dhe shkolla. Ndërkohë, ka prezencë të madhe të trafikut në rrugë.

  • foto galeri
  • foto galeri

Problematike paraqitet situata në lagjen 1, shëtitoren Taulantia si dhe në zonën përrreth stadiumit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts