VIDEO/ Rikthehet sërish dhuna në futbollin shqiptar, tifozët e Skënderbeut i çajnë kokën gjyqtarit anësor
Një ngjarje e pakëndshme ka ndodhur në minutat e fundit të sfidës midis Skënderbeut dhe Partizanit në “Abssnet Superiore”, nga ana e tifozëve vendas.

bandicam 2022-02-14 18-39-07-230

Gjyqtari anësor u godit nga tifozët vendas duke u çarë në kokë dhe duke u gjakosur.

Sfida u detyrua të ndalej për disa minuta që stafi mjekësor t’i vinte në ndihmë anësorit dhe për t’i ndaluar hemoragjinë. Më pas sfida filloi sërish përr të luajtur minutat e fundit që ngelën.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.