VIDEO / Ronaldo përmbys Atalantën, Bajerni jep spektakël në pjesën e dytë
Ndeshjet e sotme në Ligën e Kampioneve kanë dhuruar rezultate shumë interesante duke hapur garën, apo duke konfirmuar superfuqitë në grupe të ndryshme.

champions

GRUPI E

Bajern Mynih ka dominuar plotësisht Benfikën edhe pse në fushën e kësaj të fundit, duke krijuar një mori rastesh dhe pas dy golash të anuluar, arrit të shënonte katër të tillë ndaj portugezëve.

BENFIKA-BAJERN MYNIH 0-4
79′, 85′ Sane, 80′ (ag) Everton, 82′ Levandovski

dfdfdfdf

GRUPI F
MANÇESTER JUNAJTID-ATALANTA 3-2
53′ Rashford, 75′ Meguajër, 81′ Ronaldo / 15′ Pashaliç, 29′ Demiral

JANG BOJZ-VIJAREAL 1-4
77′ Elia / 6′ Pino, 16” Moreno, 89′ A. Moreno, 90’+2′ Cukueze

ddffdfddf

GRUPI G
LILË-SEVILJA 0-0

dfdfdfffffff

FORMACIONET ZYRTARE

GRUPI E
BENFIKA-BAJERN MYNIH 21:00

sssas

GRUPI F
MANÇESTER JUNAJTID-ATALANTA 21:00

asdasdasd
JANG BOJZ-VIJAREAL 21:00

sf

GRUPI G
LILË-SEVILJA 21:00

sds
GRUPI H
ZENIT-JUVENTUS 21:00

juv

ÇELSI-MALMO 21:00

sdfsdfsd

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.