VIDEO/ Rrëzohet helikopteri në Indi, raportohet se në bord ishte dhe komandanti i ushtrisë

Mediat indiane kanë raportuar se një helikopter, në të cilin ndodhej zyrtari më i lartë ushtarak i Indisë, shefi i Stafit të Mbrojtjes, Gjenerali Bipin Rawat, është rrëzuar.

Ngjarja ndodhi ditën e sotme në Tamil Nadu, ndërkohë që nuk dihet nëse ka viktima apo jo.

“Indian Express”, shkruan se të paktën tre persona janë lënduar në aksident, ndërsa janë dërguar në spital, por identiteti i tyre nuk është vërtetuar ende.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.