Video seksuale e Safet Gjicit, Vasili: Fushata e Ramës “Vetëm përpara, ta hongsha zemrën” i ktheu zyrat e shtetit në kuplara, bordello dhe shtëpi publike

video seksuale e safet gjicit vasili fushata e rames vetem perpara ta hongsha zemren i ktheu zyrat e shtetit ne kuplara bordello dhe shtepi publike
video seksuale e safet gjicit vasili fushata e rames vetem perpara ta hongsha zemren i ktheu zyrat e shtetit ne kuplara bordello dhe shtepi publike

Nënkryetari i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili ka reaguar në lidhje me skandalin seksual ku është përfshirë kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, i cili u filmua duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e tij.

Në një postim në ‘Facebook’ Vasili thekson se kjo është fytyra e qelbur rilindase e zgjedhjeve të 14 majit të Edi Ramës.

REAGIMI I VASILIT
Kjo eshte fytyra e qelbur rilindase e zgjedhjeve te 14 majit te Edi Rames!
Fushata e Edi Rames “Vetem perpara, ta hongsha zemren” i ktheu zyrat e shtetit ne kuplara, bordello dhe shtepi publike. Dhe kane surrat dhe flasin per fitore keta bastarde, qe jane turpi dhe faqja e zeze e ketij vendi.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts