VIDEO/ Sherr masiv pas përfundimit të ndeshjes te Pallati i Sportit në Durrës, ndërhyn policia. Ja si nisi konlikti mes lojtarëve të Teuta-Partizani

video sherr masiv pas perfundimit te ndeshjes te pallati i sportit ne durres nderhyn policia ja si nisi konlikti mes lojtareve te teuta partizaniNjë sherr masiv ka ndodhur pasditen e sotme në Pallatin e Sportit “Ramazan Njala” në Durrës, gjatë ndeshjes U-16, Teuta-Partizani.

sherr

Bëhet me dije se sherri ka nisur në përfundim të ndeshjes, ku në finale të kampionatit kishte kaluar skuadra e Teutës.

Gjatë shtrëngimit të duarve, një nga lojtarët e skuadrës së Partizanit ka sharë kundërshtarin e tij dhe në këtë moment ka nisur konflikti mes lojtarëve, ku më vonë në fushë janë futur edhe tifozët që ishin prezentë.

Shiko këtu VIDEON

Është dashur ndërhyrja e efektivëve të policisë, për të ndalur sherrin, ku gjithashtu shoqëruan në komisariat disa prej personave të përfshirë në konflikt.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts