Video/ Sherr mes shqiptarëve në avion, vjehrri dhe dhëndri rrihen me grushte

Një sherr ka ndodhur mes një vjehrri dhe dhëndrit të tij në avionin që po udhëtonte drejt Kosovës.

Të dy këta persona janë shqiptarë të Kosovës, ndërkohë që në video shihet se përplasja ka qenë shumë e dhunshme.

Është dashur ndërhyrja e pasagjerëve të tjerë që sherri të përfundonte, ndërkohë që personat e tjerë në avion kanë qenë shumë të shqetësuar. Nuk dihet nëse dy qytetarët e përfshirë në sherr janë arrestuar nga policia kur avioni ka zbritur në tokë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.