VIDEO/ Sherr mes të rinjve në Lezhë, plagoset një prej tyre

video sherr mes te rinjve ne lezhe plagoset nje prej tyre

Një konflikt çasti ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Lezhës mes disa të rinjve.

Si pasojë, një prej tyre ka mbetur i plagosur. Gazetari Elidon Ndreka bën me dije për BalkanWeb se dyshohet se mes të rinjve ka pasur një konflikt, por nuk dihen shkaqet.

I plagosi është dërguar në spital për ndihmë mjekësore, teksa policia po heton ngjarjen.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts