VIDEO/ Sherr në avion, Majk Tajson shemb me grushta pasagjerin dhe e lë të gjakosur

Legjenda e boksit Majk Tajson ka qenë sërish në qendër të vëmendjes në media pas një konfrontimi me një pasagjer gjatë një udhëtimi me avion nga San Francisko në Florida.

pjimage (26)

Në videon e publikuar shihet Tajson, i cili pas provokimeve të shumta nga ana e një pasagjeri të ulur pas tij e grushton atë disa herë duke e lenë të gjakosur.

Personi i goditur mori ndihmën e parë nga personeli mjekësor, si dhe thuhet se ka kryer një denoncim në polici për dhunën e ushtruar nga ana e Tajson.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.