VIDEO/ Shihni momentin kur tërmeti “shkund” gazetarët gjatë emisionit live në studio

Mediet e huaja publikojnë pamje nga tërmeti i fortë në pjesën juglindore të Austrisë. Tërmeti 5.8 ka ballë i shkallës Righter ka goditur vendin sot, duke shkaktuar edhe panik tek qytetarët.

Në videon e publikuar nga BBC shihet momenti kur gazetarët dhe analistët ndodhen në studio, duke folur për politikë, kur bie termeti.

Personat në studio shihen të frikësuar, por që arrijnë të përmbajne veten.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.