Video/ Shkrumbohet makina në aksin Fier-Vlorë, dyshohet për shkëndijë elektrike

video shkrumbohet makina ne aksin fier vlore dyshohet per shkendije elektrike
video shkrumbohet makina ne aksin fier vlore dyshohet per shkendije elektrike

Një automjet është përfshirë nga flakët mesditën e sotme në hyrje të segmentit të autostradës Fier – Vlorë.

Gazetari Enea Verria raporton për BalkanWeb se pas ngjarjes së ndodhur, në vend kanë shkuar automjete zjarrfikëse, të cilat kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Burimet paraprake të informacionit pohojnë se ka qenë një shkëndijë elektrike e cila ka bërë që makina të shpërthejë në flakë. Automjeti tip ‘Mercedes Benz’ që udhëtonte me sens për në drejtim të Lushnjës.

Drejtuesi i mjetit sapo ka parë tym ka ndaluar duke zbritur nga automjeti, ndërkohë mësohet se ka pasur vetëm dëme materiale.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts