VIDEO/ Shpërthen në flakë makina në aksin e ri Thumanë-Kashar, nuk ka të lënduar

video shperthen ne flake makina ne aksin e ri thumane kashar nuk ka te lenduar
video shperthen ne flake makina ne aksin e ri thumane kashar nuk ka te lenduar

Një automjet është përfshirë nga flakët në aksin e ri rrugor Thumanë-Kashar.

Mësohet se automjeti tip Ford Focus ka marrë flakë në ecje, ndërsa tashmë është duke u djegur plotësisht.

[embedded content]

Sakaq, raportohet se nuk ka të plagosur si pasojë e zjarrit, ndërsa drejt vendngjarjes janë nisur forcat zjarrfikëse të Vorës.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts