VIDEO/ Shpëton vazhdimisht Mançesterin, reagimi i Ronaldos i thotë të gjitha
Kristiano Ronaldo ishte përsëri protagonist në Champions Ligë. Portugezi shënoi dy herë ndaj Atalantës dhe evitoi humbjen për skuadrën e tij. Por ajo që bëri më shumë përshtypje ishte reagimi i sulmuesit pas ndeshjes.

ronaldo

Një video e publikuar për televizionin ‘BT Sport’ ka bërë xhiron e botës. Ronaldo reagoi në mënyrë mjaft normale pas perfomancës së tij ndaj Atalantës. Shprehja e fytyrës la të kuptonte që ai nuk ishte i impresionuar nga golat. Për të këto ndeshje  tanimë  janë diçka mjaft normale, pasi nuk është hera e parë që ai është deçisiv për skuadrën e tij.

Edhe pse në moshën 36 vjeçare, Ronaldo vazhdon ende të luajë në nivelet më të larta. Në Champions në këtë sezon ka realizuar 5 gola me Mançester Junajtid.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.