Video/ Shtatë orë duke gërmuar strofullën e për të nxjerrë prenë, luani konsumon derrin për pak minuta

Për 7 orë të tëra, një luan, ka gërmuar strofullën e një derri të egër, në më mënyrë që të nxirrte prenë e tij.

Në videon e bërë virale, shihet luani i përlyer me baltë nga gërmimi i zgjatur, e më pas shihet se si e nxjerr derrin e egër nga vendi ku fshihej dhe e hëngri për pesë minuta.

Ato i përdorin zakonisht këto strofulla për të fjetur të qetë natën, si dhe për të futur aty të vegjlit, të cilët janë shpesh pre të grabitqarëve.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.