VIDEO / Shvarceneger sponsorizon sportin më të çuditshëm, shpallen kampionët e gjuajtjeve me shpulla


Aktori i njohur Arnold Shvarceneger është kthyer në promotorin kryesor të një prej sporteve më të çuditshme në botë, atë të gjuajtjes me shpulla. Ylli i Hollivudit, bashkë me një Youtuber që është kthye në boksier, Logan Paul, kanë sponsorizuar eventin që u zhvillua në Ohajo.

sdfsdfsdf

Aktiviteti pa 5 duele mes profesionistësh, ku në garë kishte edhe femra të cilat treguan talentin e tyre në këtë sport të veçantë. Garat u ndoqën nga mijëra persona të pranishëm, por edhe miliona në YouTube, pasi ky sport është kthyer në viral dhe prania e Shvarceneger, sigurisht e bënte edhe më interesant.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com