VIDEO/ Siguruan ngjitjen në Serinë A, shikoni festën e çmendur të Bajramit dhe shokëve të skuadrës

SHPËRNDAJE


Empoli ka siguruar matematikisht ngjitjen në Serinë A vitin tjetër, teksa Nedim Bajrami ishte një ndër lojtarët kyç i cili kontribuoi në këtë arritje me perfomancat e tij fantastike.

bandicam 2021-05-04 15-58-00-192

Në video shikohet festa e lojtarëve të Empolit me tifozët e tyre jashtë stadiumit, teksa nuk mungon entuziazmi i madh.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura
Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *