VIDEO/ Skenë e turpshme, trajneri futet në fushë dhe godet me kokë anësoren

PANORAMA SPORT/ Një skenë e turpshme u regjistrua në kampionatin e moshave në Brazil, në sfidën mes Desportivo Ferroviaria dhe Nova Venecia të zhvilluar të dielën pasidte.

Trajneri

Në momentin që arbitri Artur Gomes Rabelo fryu bilbilin për të sinjalizuar fundin e pjesës së parë, trajneri i Desportivo, Rafael Soriano hyri në fushë për të kundërshtuar vendimin.

Soriano filloi të kundërshtonte gjyqtarin dhe mori një karton të verdhë për këtë. Anësorja Marcielly Neto, u përpoq ta ndante atë nga Rabelo. Por Soriano humbi gjakftohtësinë dhe goditi me kokë gjyqtaren në fytyrë.  u pa duke Asistentja femër u pa duke shtrënguar hundën e saj. Për më tepër shikoni videon:

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.