VIDEO/ Spektakël fishekzjarrësh, shikoni si e festojnë tifozët e Bazelit triumfin ndaj Partizanit
Bazeli arriti të triumfonte me rezultatin 3-0 ndaj Partizanit, në sfidën e parë të vlefshme për raundin e dytë të Ligës së Konferencës. Dopieta e Stoker dhe eurogoli me roveshatë i Kabral, i siguruan triumfin skuadrës së drejtuar nga trajneri Rahmen.

Fishekzjarret

Pas shënimit të golit të tretë nga skuadra zvicerane, nuk mungoi as festivali i fishekzjarrëve, të hedhura nga tifozët e Bazelit jashtë stadiumit. Për më tepër shikoni videon e mëposhtme:

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *