VIDEO/ Strakosha i pakalueshëm, Lacio mposht pastër skuadrën e Mihajloviçit
Lacio ka arritur një fitore të rëndësishme përballë Bolonjas , me rezultatin e pastër 3-0, brenda në “Stadio Olimpico”.

imobile

Ishte Imobile ai që e hapi serinë e golave të vendasve me anë të një penalltie dhe më pas shënoi dy herë Zakanji.

Ndërkohë që Strakosha nuk u vu shumë në rrezik nga sulmi i miqve, por në ato pak raste nuk lejoi që topi të kalonte përmes tij.

Shqiptari tjetër i Lacios, Elseid Hysaj, u la pushim këtë sfidë, duke mos luajtur asnjë minutë.

REZULTATI:

LACIO 3-0 BOLONJA

Imobile 13’ (P), Zakanji 53’, 63’

RENDITJA:

renditja

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *