VIDEO/ Stuhitë e fuqishme në Rusi, shihni se si shembet një pjesë e rezidencës presidenciale ruse

Stuhia është prekur nga stuhi të shumta.

Siç shihet në videon e publikuar, shihet se si është dëmtuar një pjesë e ndërtesës së Kremlinit, rezidencës presidenciale ruse.

Zyrtarë të Moskës, kanë paralajmëruar qytetarët që të qëndrojnë brenda në shtëpi, e në rastet kur duhet të dalin, të tregohen të kujdesshëm pasi mund të ketë incidente në çdo kohë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *