VIDEO/ Super Broja mahnit Anglinë, tjetër gol në Premier Ligë
Armando Broja ka arritur të shkëlqejë sërish në Premier Ligë, teksa në ndeshjen e tij të dytë radhazi si titullar, pasi realizoi javën e kaluar ndaj Lidsit  ishte protagonist dhe ditën e sotme kundër skuadrës së Bërnlit.

bandicam 2021-10-23 17-10-22-941

Sulmuesi i Kombëtares përfitoi nga një përgjumje e mbrojtjes mike dhe Broja ka arritur të jetë i saktë për t’ia rrëmbyer topin dhe për të realizuar në cepin e portës dhe për t’i dhënë avantazhin e përkohshëm 2-1 bardhekuqve.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *