VIDEO / Të braktisur në mes të rrugës, shihni stafin dhe lojtarët e Dinamos jashtë stadiumit pasi u iku autobusi

Situatë e pazakontë dhe qesharake ajo që ka ndodhur në Elbasan kur pas ndeshjes që Dinamo humbi me Kastriotin, lojtarët dhe stafi i bluve zbuluan se nuk kishin autobus për t’u kthyer në kryeqytet.

vanoli dinamo

Autobusi i skuadrës është larguar me të mbaruar ndeshja pa pritur lojtarët dhe stafin, ndërsa këta të fundit, siç shihet edhe në videon e siguruar nga “Panorama Sport”, kanë mbetur në këmbë para stadiumit, pa ditur se si do të kthehen në kryeqytet.

VLADIMIR MEMA – PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *