VIDEO/ “Të ra në flokët e David Luizit”, lojtari i Arsenalit humb dhëmbin. Kthehet dhe e kërkon në fushë


Arsenali e mbylli kampionatin me fitoren, teksa triumfoi 2-0 ditën e djeshme ndaj Brajtonit në shtëpi.

pjimage (3)

Ditën e djeshme ishte ndeshja e fundit e mbrojtësit brazilian, David Luiz, i cili do të vazhdojë karrierën diku tjetër. Pikërisht gjatë festës me Luizin në fund, mbrojtësi tjetër i Arsenalit, Gabriel, pas një përplasje humbi dhëmbin. Pasi e panë këtë, shokët e skuadrës filluan të qeshnin!

Brazilianit i mbeti mendja aty dhe kur të gjithë ishin larguar, 23-vjeçari rikthehet nga dhomat e zhveshjes në fushë dhe kërkonte dhëmbin. Ndërkohë në rrjetet sociale kanë nisur talljet, teksa thonë se i ra në flokët e David Luiz.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.