VIDEO/ Tensione edhe jashtë sallës së Kuvendit, Noka mban pajisje zhurmuese teksa Basha flet për gazetarët

video tensione edhe jashte salles se kuvendit noka mban pajisje zhurmuese teksa basha flet per gazetaret
video tensione edhe jashte salles se kuvendit noka mban pajisje zhurmuese teksa basha flet per gazetaret

Tensionet e krijuara në sallën e Parlamentit duket se kanë vijuar edhe pasi deputetët kanë dalë jashtë me mbylljen e sesionit parlamentar nga Lindita Nikolla.

Në një video të siguruar nga BalkanWeb shfaqet deputeti demokrat Flamur Noka, i cili mban një pajisje zhurmuese ndërsa pak metra më tutje kreu i PD-së Lulzim Basha flet për gazetarët.

[embedded content]

Pajisjet zhurmuese u përdorën edhe gjatë mbajtjes së seancës, e cila u ndërpre pas tensioneve që nuk u ndalën as në sesionin e parë të vitit 2024.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts