VIDEO/ Tensione në seancën parlamentare, Noka i afrohet ministres me pankartë, ja reagimi i Spiropalit

video tensione ne seancen parlamentare noka i afrohet ministres me pankarte ja reagimi i spiropalit
video tensione ne seancen parlamentare noka i afrohet ministres me pankarte ja reagimi i spiropalit

Seanca e sotme parlamentare është mbyllur pas vetëm pak minutash nga nisja e saj, ndërsa një prej deputetëve më aktivë të opozitës ishte sërish Flamur Noka.

Ky i fundit së bashku me disa deputetë të opozitës kanë mbajtur pankarta në duar me thirrje të shkruara në gjuhën shqipe dhe angleze.

Gjatë seancës, Noka ka shkuar drejt ministres Spiropali, të cilës i ka vendosur një pankartë mbi tryezë.

[embedded content]

Megjithatë ministrja ka reaguar duke buzëqeshur, madje duke marrë pankartën e Nokës dhe duke e mbajtur në duart e saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts