VIDEO/ Tentoi të vriste ish-kunatin me makinë, ja momenti i përplasjes

56-vjeçari Eduart Dingo, i arrestuar sot nga Inspektorët e Krimeve Berat goditi me makinë ish-burrin e motrës së tij Jani Vasilin.

I plagosuri Vasili dhe Dingo mësohet se kanë pasur prej kohësh konflikte pronësie të vazhdueshme me njëri-tjetrin,pasi janë edhe komshinj.

Nga një video e kamerave të sigurisë duket qartë se se Dingo e godet fuqishëm me mjetin e tij ish-kunatin,i cili ishte duke punuar në oborrin e banesës.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts