VIDEO/ Thjeshtësi për t’u admiruar! Levandovski një kampion i vërtetë, shikoni si bën të lumtur një grup fëmijësh në rrugët e Sardenjës
Kampion i vërtetë! Ylli i Bajernit, Robert Levandovski është duke shijuar pushimet në Sardenjë të Italisë.  Me një thjeshtësi të admirueshme, bomberi polak, ua ka bërë “zemrën mal”, disa fëmijëve në rrugët e Sardenjës, teksa vendosi t’iu bashkohej atyre për të luajtur në shesh.

Leva

Ky gjest i një prej sulmuesve më të mirë të momentit në botë, ka bërë xhiron e internetit në rrjetet sociale. Fëmijët shihen tepër të emocionuar dhe të lumtur.

Me siguri ata nuk do e harrojnë kurrë se kanë pasur mundësinë ta takojnë Levandovskin nga afër dhe të luajnë me të për disa minuta.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com