VIDEO/ Tifozët e Barcelonës nuk e harrojnë Messin, ja veprim që bënë në minutën e 10-të


Barcelona e ka nisur sezonin 2021/2022 në La Liga me përballjen ndaj Real Sociedadit në Camp Nou.

Ky është sezoni i parë pas më shumë se dy dekadash, në të cilin katalanasit do të luajnë pa yllin argjentinas, Lionel Messi.

Mirëpo, tifozët e Barcelonës nuk e harrojnë lojtarin e tyre te zemrës dhe e kanë kujtuar atë në minutën 10-të të ndeshjes kundër Sociedadit.

Shumë tifozë e kanë thirrur emrin e Lionel Messit në këtë minutë që shënon edhe numrin që ai ka mbajtur në fanellë.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.