VIDEO/ Tifozi zikaltër e provokon me “Forca Inter”, shihni reagimin epik të Olivie Zhirusë

Olivie Zhiru po kalon një periudhë të mirë te Milani këtë sezon teksa me golat e tij i ka dhënë disa fitore të rëndësishme kuqezinjve.

bandicam 2022-04-01 14-02-30-917

Gjatë një fluturimi me avion, së fundmi sulmuesi francez është vendosur në vështirësi nga një tifoz i Interit duke e provokuar me shprehjen “Forca Inter”.

35-vjeçari ka reaguar në mënyrë epike duke e shikuar dhe duke i shkelur syrin tifozit të Interit.   Aktualisht gjatë këtij sezoni me fanellën e Milanit në Serinë A, Zhiru është aktivizuar në total në 21 ndeshje nga ku ka shënuar 8 gola dhe ka dhuruar dhe 3 asiste për shokët e skuadrës.

Te lidhuraBurimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.