VIDEO/ “Tirona dashni, Tirona kampion”, Majkëll Ngo takon presidentin Refik Halili
Pas mbërritjes në aeroportin e Rinasit për t’iu drejtuar kryeqytetit, Majkëll Ngo ka takuar menjëherë presidentin e Tiranës, Refik Halilin. Në “Story”-n e publikuar nga klubi bardheblu, shihet takimi me shumë afrimitet i Ngosë me Halilin dhe një mini “këngë” e sulmuesit anglez.

pjimage (2)

Presidenti Halili i uroi mirëseardhjen britanikurt me fjalët: “Mirëserdhe, suksese dhe mbarësi.”

Ndërsa Ngo e falënderon dhe më pas Ngo fillon dhe “këndon”: “Ça bona, ça bona, Tirona dashni. Tirona kampion, pasha jetën”, përfundon Ngo.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *