VIDEO/ Trajneri i Ganës në delir pas fitores, kërkon të bëjë foto me sulmuesin korean

Sulmuesi i Koresë së Jugut, Son nuk mbajti dot lotët pas humbjes ndaj Ganës në Botërorin e Katarit.

g

Por një moment special ka ndodhur pas kësaj sfide.

Trajneri i Ganës, Otto Addo ndihej i lumtur për fitoren e ekipit të tij, aq sa kërkoi të bënte foto me futbollistin e Koresë, i cili nuk ishte në një gjendje të mirë emocionale.

Disfata e koreanëve bën që të kenë mision të vështirë kualifikimin, pasi kanë vetëm 1 pikë dhe janë në vendin e fundit.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com