VIDEO/ Trajnerit të Portugalisë i “çahet hunda” për cigare, nxjerr paketën në fushë dhe…


Nuk është e lehtë të jesh trajner futbolli! Stresi dhe adrenalina janë në doza maksimale. Një reagim epik i teknikut të Portugalisë, Fernando Santos, menjëherë pas përfundimit të sfidës Portugali-Turqi (3-1), të zhvilluar në “Dragao” të Portos, është duke bërë xhiron e internetit.

sANTOS CIGARE

Santosit i ishte “çarë hunda”, për cigare, teksa menjëherë, nxori nga xhepi i tij paketën, duke e vendosur cigaren në gojë, por Santos, është menduar menjëherë dhe e hoqi cigaren nga goja duke e futur në xhep.

Vlen të theksohet se pirja e duhanit nuk lejohet prej disa vitesh në fushat e futbollit, ndryshe nga sa ka ndodhur në të kaluarën. Për më tepër shikoni videon e mëposhtme:

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.