VIDEO / Tre javë nga fillimi i Superiores, ja si është gjendja e stadiumit më të ri të saj


Ndërsa skuadra e Egnatias vijon përgatitjet e saj për sezonin e rikthimit në Superiore, në klub vazhdon puna për të bërë gati stadiumin e qytetit të Rrogozhinës i cili ka pësuar një rikonstruksion të plotë për të përmbushur kërkesat që ka futbolli në elitë.

egnatia4

Punimet kanë ecur me ritme të kënaqshme dhe po u jepet dora e fundit të gjitha përgatitjeve në tribunën dhe ambientet e brendshme të tij, në mënyrë që të jetë gati për startin e kampionatit pas vetëm tre javësh.

Në pamjet e siguruara nga “Panorama Sport”, mund të shihni gjendjen aktuale të impiantit më të ri, i cili do të presë ndeshjet e Superiores që nga muaji shtator.

ALDO BUZI – PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *