VIDEO/ Treni merr përpara minibusin në Turqi, humbin jetën 6 persona. Momenti kur ndodh përplasja

Një aksident i rëndë i ka marrë jetën të paktën 6 personave, ndërsa raportohet për 7 të plagosur. Një tren mallrash në Turqi është përplasur me një minibus me pasagjerë.

Sipas mediave të huaja, viktimat ndodheshin brenda minibusit, ndërsa kanë publikuar edhe videon ku është filmuar qartë momenti fatal i përplasjes.

Siç tregohet në video minibusi nuk e ka parë që po vinte treni, ndërkohë ky i fundit po kalonte shinat e si pasojë ka marrë automjetin përpara.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *