VIDEO/ Triumfi në finalen e FSHF Cup, shikoni momentin kur futbollistët e Prestige ngrenë lartë trofeun
Prestige triumfoi ndaj Dussel me rezultatin 1-0 në finalen e FSHF Cup, duke i shtuar palmarsit një tjetër trofe të rëndësishëm. Limani dhe Hysenbelliu ishin dy heronjtë e skuadrës së drejtuar nga trajneri Neziri.

Prestige

Të dy futbollistët gatuan një gol fantastik në minutën e 57-të, i cili rezultoi të ishte edhe goli i fitores. Në përfundim të sfidës e gjithë festa ishte për Prestige, që ngriti në qiellin e Tiranës një tjetër trofe. Për më tepër shikoni momentin e ngritjes së trofeut dhe festën legjitime të fituesve të FSHF Cup:

PANORAMASPORT.AL

LEXO EDHE:

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.