VIDEO/ U godit gjatë shkëmbimit të zjarrit, një i plagosur nga fshati Banjskë dërgohet në spital

Një person, ende i paidentifikuar është plagosur gjatë shkëmbimit të zjarrit në fshatin Banjskë. Gazetarja Klodiana Lala ka siguruar pamjet ku një person i plagosur në fshat futet në ambulancë dhe dërgohet në spital pranë një postblloku. Ende nuk dihet nëse i plagosuri vjen nga radhët e policisë së Kosovës apo nga grupi i armatosur […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts