VIDEO/ U përkeqësua gjendja nga koronavirusi, Kasano nga spitali: Më la shenjë por…

Antonio Kasano frikësoi fansat e tij, pasi u shtrua në spital për shak të gjendjes së përkeqësuar nga COVID-i. Italiani ishte i vaksinuar me të dyja dozat, por gjithsesi shëndeti i tij u vu në rrezik.

kasano

Gjithsesi Kasano ka reaguar më në fund, duke treguar për gjendjen e tij.

“Më la shenjë, por shkoi mirë. Jam i lumtur që do të shkoj në shtëpi.”

Kasano ishte izoluar gjatë ditëve të fundit në shtëpi, por gjendja e tij shëndetësore u përkeqësua. Megjithatë duket se për momentin gjithçka ka kaluar dhe Kasano do të rikthehet në shtëpi tek familja e tij.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.