VIDEO/ U vra me armë gjahu nga shtetasi grek, ja fjalët e fundit që tha 39-vjeçari shqiptar

Një 39-vjeçar shqiptar u vra me armë gjahu nga një 68-vjeçar grek. Brigen Limka baba i 3 fëmijëve u vra pas një konflikti për një vend parkimit. Sipas dëshmitarëve të ngjarjes autori njihej si njeri problematik.

Ndërkohë, sipas medieve greke, fjalët e fundit të shqiptarit ishin: Vrapo Kosta. Sipas medieve, këto fjalë i referoheshin kolegut të tij.

[embedded content]

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts